Kim jesteśmy?

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Dla firm tworzymy reklamy wizualne
a prywatnie dla Ciebie i Twojego domu wyjątkowe dekoracje

Firma FIGATTI istnieje od 2002 roku, ale jej właściciel Krzysztof Figat z tą branżą związany jest nieprzerwalnie od 1995 roku czyli ponad 20 lat. Fakt jest taki, że ten rynek rozwijał się na naszych oczach. Nowe produkty i urządzenia każdego dnia umożliwiały nam realizację nowych ciekawych projektów. Dzięki temu ta praca rozwija również nas osobiście i nigdy nie nudzi. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dostosowujemy zaproponowane przez nas rozwiązania tak, aby uzyskać jak najlepszy możliwy efekt przy optymalnym koszcie. Nasze dotychczasowe doświadczenie pozwala nam sprawnie i szybko zaproponować to co najlepsze. Jednocześnie otwarci jesteśmy na nowe wyzwania, realizacje nowych nietypowych zleceń.

Nigdy nie ukrywamy, że jakość świadczonych przez nas usług jest dla nas najważniejsza. Dlatego korzystamy z materiałów najwyższej jakości i dobieramy je zgodnie z planowanym zastosowaniem i czasem eksploatacji o czym informujemy naszych klientów. Naszym celem jest zawsze świadczenie naszych usług na najwyższym poziomie.

Nasza branża świadczy usługi nie tylko dla firm, ale od pewnego czasu również dla indywidualnych klientów. Personalizacja i indywidualizm rozciągnął się praktycznie na wszystkie produkty. Nie chcemy jeździć identycznymi samochodami, chcemy mieć coś wyjątkowego w naszych domach. Oklejamy nie tylko samochody, ale i rzeczy, ściany – wycinanymi lub drukowanymi motywami. Wykorzystujemy do tego nasze wspomnienia uchwycone poprzez wszech obecne aparaty. Jeżeli jeszcze do tego dołączymy możliwość skorzystania z folii czy farb z odpowiednimi atestami, aby można było je wykorzystać nawet w dziecięcych pokojach to  śmiało możemy powiedzieć, że ograniczają nas tylko możliwości naszej wyobraźni.

Od lat staramy się te wszystkie pomysły dla Was realizować. Bezpośrednio lub jako podwykonawca mieliśmy przyjemność wykonywania projektów dla dziesiątek firm.

Jeżeli nie znajdziecie tego co Was interesuje to nie znaczy, że tego nie robimy lub nie możemy zrobić.

 

Działamy w następujących obszarach

DRUK I WYCINANIE

Dawniej do oznakowania samochodów czy produkcji reklamy wizualnej stosowano jedynie folie samoprzylepne o określonych standardowych kolorach tzw. folie ploterowe, ale obecnie częściej stosuje się indywidualne wzory produkowane metodą druku solwentowego. Drukując na folii samoprzylepnej możemy otrzymać naklejki w różnych rozmiarach i kształtach, a używając papieru i materiału PCV możemy wyprodukować plakaty, banery i roll-upy. Istnieje u nas również możliwość wydrukowania zdjęć lub grafik na papierze fotograficznym w dużych nietypowych formatach. Dodatkowo wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów rozwijamy druk wizytówek, ulotek i kart menu. Dzięki ploterowi tnącemu z optyką możemy po obrysie wyciąć dowolny kształt z folii samoprzylepnej zarówno dostępnej w podstawowym wzornika kolorów jak tej wcześniej zadrukowanej dowolnym wzorem.

OZNAKOWANIE POJAZDÓW

Na początku nasza branża zajmowała się oznakowaniem flot firmowych oraz pojazdów nietypowych. Pojazdy niestandardowych gabarytów jak ciężarówki, łodzie czy nawet samoloty. Nietypowe także pod względem swojego przeznaczenia jak auta policji, straży pożarnej, podnośniki, autokary. Jednak z biegiem lat i większej dostępności tych usług dla klientów prywatnych rozpoczęto personalizować samochody prywatne poprzez dodawanie grafik, pasków czy elementów ochronnych. Jednym z bardzo popularnych rodzajów personalizacji jest zmiana koloru nadwozia. Jedni robią to ze względu ekonomicznego jako zabezpieczenie lakieru karoserii przed uszkodzeniami mechanicznymi, a inni ze względów estetycznych tylko dla zmiany koloru lub nawet faktury karoserii. Możliwe to jest dzięki użyciu specjalnych folii strukturalnych.

REKLAMA WIZUALNA

To grupa związaną z prezentacją logo czy zakresu działalności danej firmy. Praktycznie na dowolnym nośniku można obecnie umieścić płaski logotyp z folii samoprzylepnej. Dzieki temu firma jest widoczna na zewnątrz. Najpopularniejsze jest wyklejenie witryn, sloganów czy tablic zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Dla dodatkowego efektu wymiarowości można przy logotypie zastosować wycięte ze styroduru lekkie litery przestrzenne. Wielokrotnie używaliśmy oświetlenia LED do wykonania logotypów podświetlanych czy to w formie napisów czy kasetonów. Wszystkie tego typu elementy można umieścić zarówno w siedzibie firmy oraz jako elementy stoisk targowych. We wnętrzach obecnie często stosuje się wyklejenie kolorowymi półprzezroczystymi wydrukami lub folią uzyskując efekt podświetlanych paneli lub mrożonego szkła. Te ostatnie popularne zarówno do wykorzystania w firmach jak i w domach. Dyskretnie dzieli powierzchnie, dodaje nieszablonowego podziału czy oświetlenia. Na specjalne indywidualne zamówienia wykonujemy statuetki okolicznościowe. Od lat wykonujemy między innymi coroczne statuetki  Nocne Marki magazynu Aktivist.

Dla kogo?

figatti dla biznesu

figatti dla domu

figatti dla dzieci

Do tej pory zaufali nam. A Ty zaufasz?